prace budowlane
  prace budowlane Kraków
  wykopy Kraków
  ziemia Kraków
  wywóz Kraków
  Oferta
  kontakt


Oferta

Jesteśmy firmą, która już od dłuższego czasu działa na terenie Krakowa i w jego okolicach z wielkim powodzeniem. Dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom wysoką jakość świadczonych usług oraz specjalistyczny sprzęt niezbędny w pracach budowlanych.

Nasza firma działa na terenie Krakowa i wyspecjalizowała się w ogólno pojętej tematyce prac związanych z transport hds kraków pracami ziemnymi, jak i budowami. Jest to jeden z podstawowych elementów, jaki wykonuje się na terenie każdego miejsca budowy. Dysponujemy szeroką flotą pojazdów, które idealnie sprawdzają się w każdym rodzaju prac ziemnych wspomnianych wcześniej. Do dyspozycji naszych klientów mamy koparki w trzech rozmiarach – mini, midi oraz koparki w standardowym rozmiarze. Dodatkowo posiadamy szeroką bazę ciężarówek oraz wywrotek, jak również walce i buldożery.

Dzięki wielu rodzajom posiadanych przez nas koparek, mamy możliwość zaoferowania naszym klientom szerokiego wachlarzu usług związanych z wykopami. Dzięki koparkom mini oraz midi, nasi klienci bez przeszkód mogą prowadzić prace związane z wykopami w terenach trudniej dostępnych dla standardowego sprzętu. Pozwala to na precyzyjne wjechanie sprzętu w dane miejsce oraz co najważniejsze dokonanie precyzyjnych wykopów zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Do bardziej zaawansowanych prac związanych z wykopami w Krakowie zdecydowanie polecamy nasz ciężki sprzęt. Pozwoli on na skuteczne przeprowadzanie prac i przygotowywanie terenu pod dalsze inwestycje.

© 2018 wykopykraków.pl
Realizacja: Agencja Interaktywna WebProm